Ebola-pacijent otpušten iz Charité u Berlinu nakon oporavka
Pacijent zaražen Ebolom je otpušten iz berlinske klinike Charité nakon što je u potpunosti oporavio. Američki državljanin više nije imao simptome bolesti, a laboratorijski nalazi su bili uredni. Bolnica je objavila vijest o otpustu. Pacijent se liječio u specijaliziranom odjelu za zarazne bolesti.
Izvor: Originalna vijest