Berlińska policja ostrzega przed oszustwami z fałszywymi mandatami
Berlińska policja poinformowała o wzmożonej aktywności oszustów, którzy podszywają się pod służby miejskie i wysyłają fałszywe mandaty. Obywatele otrzymują e-maile lub SMS-y z wezwaniami do zapłaty kar za rzekome wykroczenia drogowe. Według przedstawicieli policji, fałszywe dokumenty często zawierają błędy językowe i nieoficjalne logo. W przypadku wątpliwości zaleca się kontakt z lokalnym urzędem komunikacji lub bezpośrednio z policją. orignalni link: https://www.morgenpost.de/berlin/article239545647.html
Izvor: