Berlin i Brandenburg dobili 200 milijuna eura za digitalizaciju škola
Savezna pokrajina Brandenburg i grad Berlin dobili su zajedničku pomoć od 200 milijuna eura iz federalnog fonda za digitalizaciju škola. Sredstva će biti iskorištena za modernizaciju računalne opreme i mrežne infrastrukture u obrazovnim ustanovama. Projekti uključuju i obuku nastavnika za korištenje digitalnih alata u nastavi. Cilj je povećanje kvalitete obrazovanja kroz inovativne metode učenja. https://www.tagesspiegel.de
Izvor: